remove_action('wp_head', 'wp_generator'); Hakkımızda | Etlik ASM – T.C Sağlık Bakanlığı Ankara Halk Sağlığı Kurumu Keçiören Etlik Aile Sağlığı Merkezi


Hakkımızda

Aile Sağlığı Merkezimizde yedi doktor, yedi aile sağlığı elemanı, dört sağlık personeli ve iki temizlik elemanı ile hizmet verilmektedir.

 Herhangi bir hizmet için ASM ye başvuran vatandaşlarımız kiosk sıramatik cihazından giriş yaparak bağlı olduğu aile hekimine  yönlendirilmektedir.

Verilen hizmetler arasında: Muayene, düzenli kullanılan ilaçların yazılması, laboratuvar, aile planlaması hizmetleri, gebe takibi, bebek takibi, aşılama, acil müdahele, enjeksiyon, pansuman,….. gibi hizmetler yer almaktadır.

Yapılan bütün hizmetler ücretsizdir. Evinizde yatalak ve evde bakıma muhtaç hastalarınıza da hizmet vermekteyiz.

Salı günleri Dr L.Ebru Girgin ve Dr Şefik uslu

Çarşamba günleri Dr Mehmet Ümit Denktaş ve Dr Kamuran Aksoy

Perşembe günleri Dr Ayşe Yurtoğlu, Dr Türkcan Barı ve Dr Hüseyin Gökberk Raşit

Cuma günleri Dr Ömer Özkan  saha çalışması yapmaktadır.

Hastanelerde ve özel kliniklerde muayene olmak isteyenler sevk almadan gidebilmektedir.

Tahlil yaptırmak için gelen hastalarımızın sabah saat 10:00 dan önce gelmeleri ve 10-12 saatlik aç olmaları gerekmektedir.Saat 10:00 dan sonra tetkik kanı alınamamaktadır.

Aile Sağlığı Merkezinde röntgen ve ultrason tetkikleri yapılmamaktadır.

Aile Sağlığı Merkezinde ilaç heyet raporu verilmemektedir.Mutlaka nüfus cüzdanı ile başvuru olmalıdır.herhangi bir nedenle aile hekiminin olmaması durumunda bu hekime kayıtlı olan hastalar kiosk cihazı ile diğer hekimlere sıralı olarak yönlendirilmektedir.

id="credits">Powered by WordPress | Designed by: Premium WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Bromoney and Wordpress Themes